Güncel

Yeni Şarkı Yanar

Yeni Şarkı Yanar

Müzik dünyasına adını altın harflerle kazıtmak için çalışan Uğur Özçelik hayranlarının ilgisi ve sevgisini toplamayı çoktan başardı. İstanbul müzik adında eğitim alan genç ve azimli yetenek, kendi gibi genç ve dinamik olan birçok gence de olumlu örnek olmayı başarıdır. Donanımlı eğitiminin yanı sıra ünlü isimlerin yanında back vokalliği doğru şekilde icra eden şarkıcı, kariyeri için önemli düzeyde çaba gösterdiğini de ülkemize kanıtladı. Mart ayının son günlerinde beklenen Şarkısı Yanar yayında olacak. Şimdiden olumlu yorumları duyan gençler merakla şarkıyı ve klibini bekliyor. Yanar klibi için 22 kişilik profesyonel ekiple, 2 şehirde, 3 gün boyunca çalışarak çalışmalarını bitirdi. Özellikle online ortamda ve sosyal medyadaki yorumlar sonrasında birçok kişi nefesini tutarak şarkıyı bekliyor.

Kadıköy’ün Muhteşem Sesi

Uğur Özçelik 1990 senesinde Kadıköy’de dünyaya geldi. İstanbul’da bulunan Drama Sanat Akademisinde Alya Algan’dan sahne ve doğaçlama ile alakalı eğitimlerini aldı. Bu Yüzden klibinde de birçok kişiyle çalışması ve hayranlarıyla olumlu ilişkiler kurması var olan iletişim yeteneğinin de gelişmesine olanak sağlamıştır. Davranış ve diksiyon derslerine yanında genç şarkıcı halen kariyerinde ilerlemek adına birçok destek almaktadır.  Kendini sevenler ile yaptığı röportajda kendine ait olan şarkılarda bir de bestelerden bahsederek genç kızların sevgilisi konumuna gelmiştir. Bu detay ilerleyen zamanlarda başarılı ve yeni şarkıların hayatımıza gireceğinin de bir göstergesi olmuştur.

Hayranlarına konser konusunda söz veren Uğur Özçelik, kariyerini müzik platformunda ilerleteceğini, kendinden talep eden sanatçılar içinde beste yapabileceğini söyledi. Hemen hemen tüm gençlerin örnek aldığı genç şarkıcı, ülkemizin kazandığı popüler bir sestir. Tüm hayranlarına cevap vermeyi ve onlarla olumlu ilişkiler kurmayı sevdiği, özellikle sosyal medya üzerinden gelen soruları cevaplamaya çalıştığını da söylüyor. Zaman zaman sosyal medya üstünden hayranlarıyla konuşmalar ve sohbetler yapan Uğur Özçelik bu dönemde yeni besteler için çalışarak sevdiklerinin gönlüne taht kuracak gibi duruyor.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu